Dom pod klucz
Budownictwo

Chcesz skorzystać z usług projektanta wnętrz? Kup nowe mieszkanie z usługą pod klucz!

Zakupienie nowego mieszkania jest sporym wydatkiem. Oprócz jego nabycia trzeba przygotować się również na inne wydatki, w tym na wykończenie i urządzenie nieruchomości. Jednak zamiast robić to samemu, można powierzyć to ekspertom – wystarczy wybrać usługę pod klucz!

Chociaż nadal większość mieszkań od deweloperów Polsce sprzedaje się w standardzie deweloperskim, to jednak do dyspozycji mamy także jeszcze jednaką ofertę – wykończenie mieszkania pod klucz. Szacuje się, że z usługi wykończenia mieszkania pod klucz korzysta od około 15 do 20 proc. klientów deweloperów. Większość wybiera standard deweloperski, jako że jest on związany z niższą ceną. Jednak usługa pod klucz, chociaż związana jest z wyższymi kosztami, ma jednak także swoje zalety. Jedną z nich jest możliwość skorzystania z profesjonalnej usługi projektowej!

Projektowanie mieszkania – także z usługą pod klucz

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz obejmuje szeroką gamę prac, które pozwalają na kompleksowe wykończenie lokalu i przygotowanie go do przeprowadzki. Możemy z niej skorzystać także wtedy, gdy chcemy zdecydować się na nowe mieszkania w Szczecinie. Zakres prac pod klucz obejmuje głównie wykończenie ścian, podłóg, wykonanie łazienki, montaż drzwi wewnętrznych, a także inne usługi na zamówienie, na przykład wykonanie kuchni na wymiar. Klient korzystający z usługi pod klucz musi jedynie wybrać interesujący go wariant pakietu, który obejmuje konkretne prace oraz materiały. Dodatkowo, może skorzystać z pomocy projektanta wnętrz, który będzie mógł pomóc mu w zaaranżowaniu całej przestrzeni mieszkania!

Współpraca z projektantem wnętrz to dobry pomysł

Nie każda osoba decydująca się na zakupienie nowego mieszkania zna się na aranżacji wnętrz. Nie każda ma też czas na to, aby wybierać odpowiednie materiały czy meble samodzielnie. Wówczas pomoc projektanta wnętrz będzie nieoceniona! W ramach usługi pod klucz, z której można skorzystać, kupując nowe mieszkania w Szczecinie, można skorzystać z kompleksowej konsultacji z projektantem wnętrz. Następnie projektant może przygotować projekt wnętrza wraz z jego wizualizacją, zgodnie z życzeniami klienta. Ciekawą ofertę znajdziecie na https://ronson.pl/wykonczenia/.

Zatem to doskonała propozycja dla tych osób, które chciałyby zamieszkać we wnętrzu eleganckim, funkcjonalnym, a przy tym wykończonym solidnie i terminowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *