bajkowy domek
Rodzina, Rozrywka

Co nowego w kinie dla dzieci?

Na co warto wybrać się z dzieciakami do kina, czego nie przegapić i jaki film animowany zdobędzie miano najlepszej bajki dzieciństwa? Sprawdźmy!

Iniemamocni 2

Po olbrzymim sukcesie pierwszej części Iniemamocnych, druga część będzie znacznie lepsza. Rodzina Iniamamocnych będzie musiała ponownie stawić czoła groźnemu przestępcy i niebezpiecznemu spiskowi.

Niesamowita historia Wielkiej Gruszki

Historia o legendarnej Wielkiej Gruszce dotarła aż do spokojnej wioski Solby. Wtedy para dobrych przyjaciół: kotka Mitcho i słoń Sebastian postanawiają ją odnaleźć, chociaż każde z nich ma inne wyobrażenie o tej wyprawie. Czekają ich przygody z piratami, dziwnymi stworami oraz groźnym smokiem! Podróż okaże się wielkim wyzwaniem dla ich przyjaźni.

Piotruś Królik

Niegrzeczny, arogancki i zuchwały Piotruś, który jest królikiem prowadzi odwieczną wojnę z panem McGregorem. Do kogo będzie należał ogród? Czy wynik tej małej wojny będzie zaskakujący? Animowana postać połączona z grą aktorską to zapowiedź świetnej zabawy dla całej rodziny.

Scherlock Gnom

Bajkowa aranżacja, która przedstawia losy Gnomea i Julii z śledztwem w tle. Po przybyciu do Londynu, zakochana para jest zagrożona przez groźnych złodziei krasnalów ogrodowych. Mogą prosić o pomoc tylko jedną osobę – Scherlocka Gnoma oraz jego niezastąpionego pomocnika Watsona… Gdzie zaprowadzi ich śledztwo? Przekonajcie się sami.

Jaskiniowiec

Dzielny jaskiniowiec Dug w wolnych chwilach bawi się ze swoim mamutem i wypasa dinozaury na łące za jaskinią, w której mieszka. Jednak jego spokojne życie zostanie zagrożone przed hałaśliwie nachodzącą Epokę Brązu. Czy Dug wraz z przyjaciółmi zapobiegnie katastrofie?

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Pszczółka, która mieszka w sercach naprawdę wielu powraca! Maja i Gucio mają zamiar wziąć udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, a od wygranej należy bardzo wiele!

Kiedy mieszkańcy ula nie zostają zaproszeni, a Cesarzowa żąda oddania większości miodowych zbiorów, Maja postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i sprzeciwia się Cesarzowej… Efekt jest taki, że jeśli przegra, jej ul straci wszystko! W zawodach Maja może liczyć na pomoc Gucia i pozostałych przyjaciół.

Źródło: OH Kino

1 Comment

  1. Wybieramy się na Piotrusia Królika z wnusiem… Uwielbiamy razem chodzić do kina!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *