Mycie okien systemem IONIC
Technologia

Dlaczego warto skorzystać z usługi mycia okien systemem IONIC?

Artykuł partnera.

Czyste okna to bardzo ważny element, jeśli chodzi o wizualną prezentację budynku. Dotyczy to szczególnie obiektów, które są w dużej mierze przeszklone. Okna są bowiem świetnym elementem dekoracyjnym, lecz w przeciwieństwie do tradycyjnej elewacji, ich odporność na zabrudzenia jest dużo niższa. W utrzymaniu ich w idealnym stanie może jednak pomóc mycie systemem IONIC.

Mycie okien systemem IONIC – na czym polega?

Czym tak właściwie jest system IONIC? To specjalne rozwiązanie, które znacząco ułatwia mycie okien, szczególnie na wysokościach. To, co wyróżnia ten system, to stosowana woda. W trakcie mycia okien systemem IONIC korzysta się z wody demineralizowanej. Ma to na celu ograniczenie powstawania smug i zanieczyszczeń.

Czemu jest to tak ważne? Woda, która w żadnym stopniu nie była poddawana demineralizacji, ma w sobie całą masę minerałów. Te potrafią osadzać się na powierzchni szyby właśnie w postaci na przykład smug. Dlatego tak ważne jest to, aby zwrócić na tę kwestię szczególną uwagę.

Dlaczego warto korzystać z mycia okien systemem IONIC?

Pierwszy krok, jeśli chodzi o mycie okien, to zrobienie tego tak, by na ich powierzchni pozostało jak najmniej nieestetycznych śladów. Najczęściej przybierają one formę smug osadzających się na tafli szkła. Decydując się na mycie systemem IONIC, nie trzeba się o to martwić. Woda, z której korzysta się w tej metodzie, jest zupełnie pozbawiona minerałów.

Dzięki temu na powierzchni szyby nic nie osiada. Ta od razu po myciu będzie idealne czysta.

Metoda IONIC ma jeszcze inną przewagę. Pozwala na korzystanie z niej przy wielokondygnacyjnych budynkach nawet z poziomu ziemi. Są jednak dostosowane do tego specjalne systemy.

Przy odpowiednim doborze sprzętu, metoda IONIC doskonale przyda się także wtedy, gdy mycie okien wymaga stosowania technik alpinistycznych. Dlatego jest doskonałym wyborem na czyszczenie szklanych elewacji nawet na bardzo wysokich budynkach, które są mocno przeszklone.

Zapraszamy: mycie okien Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *