Magazyn
Budownictwo, Rodzina

Gdzie przechować meble na czas przeprowadzki lub remontu?

Gdzie bezpiecznie przechować meble i inne elementy wyposażenia mieszkania na czas remontu czy przeprowadzki? Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba. Rozwiązaniem bardzo pomocnym w takich sytuacjach są magazyny samoobsługowe.

Magazyny samoobsługowe – co to takiego?

Magazyny samoobsługowe są pomieszczeniami służącymi do przechowywania różnych rzeczy stanowiących własność zarówno firmową, jak i prywatną. Występują jako komórki w większych obiektach magazynowych oraz w formie kontenerów wyposażonych w bezpośrednie wejście z zewnątrz. Wielkość boksu oraz czas trwania umowy najmu można dostosować do indywidualnych potrzeb. W Polsce usługa self storage polegająca na najmie powierzchni magazynowych w największym stopniu rozwinięta jest w Warszawie.

Magazyn self storage dla każdego

Jak podkreślają przedstawiciele firmy Kangu Self Storage, która specjalizuje się w usługach self storage, jest wiele powodów, dla których magazyn samoobsługowy doskonale sprawdza się jako przechowalnia mebli. Poznań to jedno z polskich miast, gdzie można korzystać z omawianej usługi. Boks magazynowy o odpowiednio dobranej wielkości pozwala na przechowywanie dużych mebli oraz mniejszych elementów wyposażenia mieszkania. Magazyny samoobsługowe objęte są całodobowym monitoringiem, co zwiększa poziom bezpieczeństwa i minimalizuje ryzyko kradzieży mienia.

Wygoda w cenie

Klienci wynajmujący magazyny samoobsługowe mają do swej dyspozycji szereg udogodnień, np. wózki platformowe, ręczne wózki paletowe czy parkingi graniczące z obiektami magazynowymi. Wszystko to ułatwia przenoszenie nawet ciężkich przedmiotów o pokaźnych gabarytach. Dodatkowym plusem boksów magazynowych jest to, że w tego typu obiektach ogromną wagę przykłada się do kwestii związanych z utrzymaniem czystości.

Umowa najmu adekwatna do konkretnych potrzeb

Decydując się na wynajęcie boksu magazynowego na czas remontu czy przeprowadzki, należy w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jaką wielkością powinien się odznaczać magazyn. Umowę można zawrzeć nawet na krótki termin, np. 14 dni.

https://kangu24.com/pl/magazyn-self-storage-poznan/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *