Naprawiony Iphone po kilku usterkach w serwisie
Technologia

Jakie usterki iPhone zdarzają się najczęściej?

Dzięki iPhone wiele ludzi korzysta z nowoczesnej rozrywki bądź może zdalnie pracować niemal z każdego miejsca na świecie. Telefony te posiadają wyjątkowo szerokie możliwości, mocne podzespoły i są bardzo wytrzymałe. Jednak jak każdy sprzęt elektroniczny, mogą też ulec różnym uszkodzeniom i awariom. Sprawdzamy jakie usterki zdarzają się najczęściej jeżeli chodzi o flagowy smartfon Apple. Dzięki temu nikt nie będzie zaskoczony pojawieniem się pewnych dziwnych zachowań urządzenia i odpowiednio wcześnie odwiedzi serwis.

Awaria układu dźwiękowego

Popularną usterką pewnej części iPhone jest uszkodzenie się układu generującego dźwięk. Wtedy zauważymy, że nie działa nam słuchawka do rozmów, a także tylny głośnik odtwarzający muzykę i emitujący dzwonek w trakcie połączenia przychodzącego. Jeżeli dojdzie do takich objawów, to problem rozwiązać może tylko dobry serwis iPhone. Warszawa ma bardzo wiele tego typu punktów, dlatego nie będzie najmniejszego problemu by dokonać naprawy urządzenia. Pamiętajmy, że jeśli posiadamy jeszcze gwarancję, to możemy skorzystać z bezpłatnej naprawy w autoryzowanym serwisie Apple. Jeżeli mówimy natomiast o sprzęcie pogwarancyjnym, to mamy możliwość skorzystania z dowolnego punktu naprawczego. Pamiętajmy tylko, by wcześniej sprawdzić wszelkie opinie na temat danego serwisu, zanim oddamy tam swojego iPhone. Dzięki powyższemu będziemy mieli pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona z największą starannością. Ważne, by zostały zastosowane oryginalne części zamienne.

Uszkodzenie baterii urządzenia

Może się zdarzyć, że padnie akumulator w naszym iPhone. Jeżeli doszłoby do takiej sytuacji, to mamy dwa wyjścia. W przypadku gdy bateria zostanie uszkodzona w okresie gwarancyjnym, a nie doszło jeszcze do przekroczenia 1000 cykli ładowania i rozładowania, możemy liczyć na jej bezpłatną wymianę na gwarancji. Wykona to dla nas każdy Serwis iPhone w Warszawie, a także te obecne w innych miastach i miejscowościach. Może się jednak zdarzyć sytuacja, gdy przekroczyliśmy już ten próg ilości cykli ładowań, wtedy naprawa nie będzie objęta gwarancją. Jeżeli jednak urządzenie jest jeszcze nią objęte i chcemy zachować uprawnienia gwarancyjne, to musimy dokonać wymiany akumulatora w autoryzowanym serwisie Apple. W innym przypadku możemy bez problemu skorzystać z usług niezależnego punktu napraw urządzeń GSM. Pamiętajmy o sprawdzeniu komentarzy i opinii na jego temat w sieci, możemy też zapytać wśród znajomych i rodziny jakie serwisy polecają. Warto także by została zainstalowana oryginalna nowa bateria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *