Skuteczna ochronę przed atakami DDOS
Technologia

Wybierz skuteczną ochronę przed atakami DDOS od IQ

Artykuł sponsorowany.

Jeżeli zależy Ci na tym, by znaleźć profesjonalne centrum danych, które zapewni Ci nie tylko znakomitą dostępność i najnowocześniejszą infrastrukturę, ale także bezpieczeństwo, to wybór jest tylko jeden. Zapoznaj się z usługami oferowanymi przez polskie Data Center IQ z Gdańska. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym artykule!

Profesjonalne Data Center – wydajność, dostęp i bezpieczeństwo

Centrum danych IQ to infrastruktura na najwyższym poziomie. Firma udostępnia najnowocześniejszy sprzęt informatyczny od przodujących producentów, umiejscowiony w specjalnie przystosowanych do tego celu pomieszczeniach technicznych. Wszystko to zapewnia najlepszy standard usług dostępny na rodzimym rynku.

IQ to Data Center gwarantujący ciągłość działania i stały dostęp do baz danych. Budynek wyposażony jest we własne agregaty prądotwórcze zapewniające dopływ energii na wypadek awarii sieci miejskiej. Sprawną komunikację zapewnia pięć niezależnych traktów światłowodowych obsługiwanych przez różnych dostawców. Dzięki temu nawet awarie w dużej skali nie wpłyną niekorzystnie na działanie centrum.

Centrum danych IQ jest chronione również przed fizycznymi czynnikami. Obiekt jest stale monitorowany i zabezpieczany przez agencję ochrony. Na jego wyposażeniu znajdują się także systemy kontroli dostępu, alarmowe oraz przeciwpożarowe. Wszystko to sprawia, że nie ma lepszego miejsca na przechowywanie swoich danych niż ten Data Center!

Kompletna ochrona przed atakami DDoS – sprawdź

Bezpieczeństwo serwerów wobec zagrożeń fizycznych to jedno, ale IQ nie zapomina również o odpowiednich zabezpieczeniach przed cyberatakami. Dlatego nie musisz martwić się o swoją stronę www, pocztę czy bazy danych, gdyż te za sprawą IQ Shield będą chronione w pełni.

Ochrona przed atakami DDoS, DoS i innymi atakami w IQ polega na skrupulatnym analizowaniu ruchu przepływającego przez routery. Dzięki protokołom sFlow możliwe jest wczesne wykrycie wszystkich nieprawidłowości przekraczających ustalone progi pakietów. Są one automatycznie flagowane jako podejrzane i w przypadku nastąpienia ataku neutralizowane w ciągu dziesięciu sekund. 

Jeżeli interesuje Cię w szczegółach jak działa ochrona przed atakami DDoS zapewniana przez IQ, koniecznie sprawdź informacje zawarte na stronie firmy. Zawarte tam dane z pewnością przypadną Ci do gustu i skłonią do skorzystania z ich usług.

Najlepsze usługi serwerowe – tylko w IQ

Samodzielne dbanie o rozbudowę i bezpieczeństwo infrastruktury IT jest czasochłonne i kosztowne. Zamiast tego postaw na sprawdzone rozwiązania i zdecyduj się na wynajem serwera w IQ. To bardzo opłacalny krok, który wciąż zapewnia maksymalną ochronę dla Twoich danych.

Usługi serwerowe w Data Center IQ stoją na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod kątem sprzętu i dostępności, jak i wsparcia. Specjaliści i konsultanci są dostępni przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, więc nie musisz martwić się tym, że jakakolwiek awaria Cię zaskoczy i zostaniesz bez pomocy.

Szczegóły dotyczące cennika i warunków wynajem serwera znajdziesz bezpośrednio na stronie IQ. Usługa jest dostępna w różnych progach cenowych, więc na pewno znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla Twoich oczekiwań i budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *