Ogladanie seriali na Netflixie
Marketing

Najgorsze seriale na Netflixie w 2021 roku!

Netflix, oprócz kapitalnych, zapadających w pamięci premier, w 2021 uraczył nas także serialami, które dla wielu były rozczarowaniem i mogły uzyskać miano największych klap minionego roku. Przygotowaliśmy listę najgorszych według nas seriali 2021 roku, które wyszły spod netflix’owskiej produkcji.

„Sky Rojo”

„Sky Rojo”, ze względu na produkcję twórców „Domu z papieru” mógł być hitem roku, a okazał się za to sporym rozczarowaniem. Wypełniony brutalnymi scenami, seksem i banalną fabułą nie spełnił oczekiwań zbudowanych na kanwie fantastycznej ekipy producentów.

„Przeznaczenie: Saga Winx”

Serial „Przeznaczenie: Saga Winx” okazać się mógł prawdziwie sentymentalnym serialem, zwłaszcza dla osób, które pamiętają animowane wersje czarodziejek. Realistyczny, do bólu nowoczesny, a także przesadnie dorosły jak na nastoletnich bohaterów świat przedstawiony w netflixowskiej produkcji, pozbawia nas odrobiny magii, którą charakteryzowała się animowana, klasyczna wersja ukochanych z dzieciństwa wróżek.

„Sex/life”

Sex/life, kolejna produkcja Netflixa, miała być postępowa, a jest potwornie zła zarówno jeśli chodzi o fabułę, dialogi pomiędzy postaciami, jak i portret głównej bohaterki. Serial, według krytyków, jest banalny i przewidywalny.

„Pretty Smart”

Wszyscy znają kultowe sitcomy takie jak „Przyjaciele” czy „Jak poznałem waszą matkę”. Netflix w 2021 roku zaproponował nam swoją nową, sitcomową produkcję – Pretty Smart. Niestety, trudno w serialu doszukać się humoru, do którego przyzwyczaiły nas wyżej wymienione pozycje. Nie pomaga również efekt śmiechu w tle, który w pewnym momencie staje się raczej irytujący niż zabawny.

„Wiedźmin”

Być może obecność w tym rankingu drugiej części niezwykle oczekiwanego „Wiedźmina” wydawać może się kontrowersyjna, jednak według odbiorców i krytyków kontynuacja opowieści o Geralta z Rivii nie sprawia, że padniemy z zachwytu na kolana. Fani książek zarzucają twórcom serialu kłopoty z wykreowaniem wiedźmińskiego świata, szczególnie w momentach, gdy rozmija się on z pierwowzorem. 

Więcej na https://smartix.pl/.