Zdrowe jedzenie z cateringu dietetycznego na stole
Zdrowie

Catering dietetyczny 1500 kcal

Artykuł partnera.

Kiedy szukasz sposobu na schudnięcie, pierwsze, co przychodzi na myśl, to dieta. Jednak ile kalorii spożywać, by widzieć efekty? Czy catering dietetyczny 1500 kcal pozwoli Ci schudnąć? Czy wręcz przeciwnie? Sprawdź, czy catering dietetyczny 1500 kcal jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Dieta 1500 kcal – dla kogo?

Stosując dietę 1500 kalorii, musimy regularnie dostarczać organizmowi energię. Dlatego konieczne jest spożywanie 4-5 razy dziennie w odstępie 3-4 godzin. Tutaj obowiązuje zasada: małe i częste porcje. Regularne jedzenie pozwoli utrzymać poziom insuliny i glukozy w naszym organizmie na stałym poziomie i zapobiegnie uczuciu nadmiernego głodu.

Dieta 1500 kcal – efekty

Skuteczność diety 1500 kalorii zależy od związanego z nią deficytu kalorii. Jeśli Twój CPM wynosi 2500 kalorii i jesteś na diecie 1500 kalorii, Twój deficyt kalorii wynosi 1000 kalorii. W ten sposób można spodziewać się utraty około 1 kg tygodniowo. W tym przypadku potencjalny efekt diety 1500 kalorii po miesiącu to około 4-5 kg. Oczywiście dla każdej osoby wartości będą się różniły, gdyż wpływ na nie mają także czynniki indywidualne.

Catering dietetyczny w Augustowie to najprostszy sposób na dostęp do zbilansowanych posiłków na cały dzień. Wybierając dietę opracowaną przez ekspertów, masz pewność, że zawiera ona dokładnie 1500 kalorii. Łatwo popełnić błędy podczas liczenia kalorii, zwłaszcza jeśli nie masz profesjonalnego twórcy list. Dzięki diecie 1500 kalorii nie musisz gotować posiłków. Wszystko, co musisz zrobić, to podgrzać określoną żywność we właściwym czasie.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz catering dietetyczny 1500 kalorii, czy tworzysz własną dietę, Twoim zadaniem jest upewnienie się, że przyjmujesz wystarczającą ilość płynów. Powinieneś pić około 30 mililitrów wody na kilogram masy ciała, czyli około 2 litry dziennie dla osoby o wadze 60 kilogramów. W dni treningowe i w upały powinieneś pić więcej. Woda mineralna to najlepszy sposób na ugaszenie pragnienia. Możesz także pić zieloną herbatę, herbatę ziołową i herbatę owocową, ale nie dodawaj cukru, ponieważ są to dodatkowe kalorie!

Najlepszym sposobem na odchudzanie jest połączenie diety i ćwiczeń. Pamiętaj jednak, że zwiększenie częstotliwości i intensywności treningów zwiększy również Twój CPM, a dieta 1500 kalorii może Ci nie wystarczyć. Dlatego ćwicz z umiarem lub wybierz energiczne ćwiczenia i dopasuj do nich dietę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *